• Płynna Łata do Gumy Liquid Patch EVA Tubka 7ml

The Symbol : 0077
Kolor
20.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 12
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Kurier (Pobranie) 22
Kurier 35
The Availability Of 497 opak
The Weight Of The 0.1 kg

Zamówienie telefoniczne: 608069511

Leave your phone

Liquid Patch EVA "Płynna Łata" do gumy to prosta i pewna naprawa uszkodzeń butów i innych wyrobów gumowych w dowolnych warunkach, teraz nie trzeba używać ani suszarki ani łat ani kleju!!!image


Niemal każdy wędkarz ma w swoim arsenale buty wykonane z tego materiału. I prawie za każdym razem, gdy ulegają uszkodzeniu, trzeba kupować nową parę. Dzięki nowemu produktowi "Liquid Patch (Płynna Łata) naprawa butów Eva" staje się nie tylko możliwa, ale i bardzo łatwa.


W przeciwieństwie do powszechnie znanej Liquid Latka (płynnego PVC), Liquid Latka Eva jest klejem i jest nawet łatwiejsza w użyciu niż wiele innych klejów typu "Moment".


Aby wykonać naprawę, należy odtłuścić klejone powierzchnie, nanieść klej na przyszły szew, mocno połączyć klejone powierzchnie i przytrzymać tak przez kilka minut. Po 2 godzinach but jest gotowy do użycia.

 

Podstawowe zalecenia dotyczące użytkowania:

1. Produkt nie zamarza we względnych ujemnych temperaturach, ale nadal nie warto naprawiać produktu w niskich temperaturach. Idealna łatka w płynie działa już od +10°C .

2. Nałożenie drugiej warstwy (jeśli to konieczne) Liquid Patch na „świeżą" pierwszą warstwę, najlepiej na opróżniony produkt.

3. Po nałożeniu Liquid Patch produkt można stosować po 2-4 godzinach.

4. Odtłuść naprawianą powierzchnię - znacznie usprawni to naprawę!

5. Ze względów estetycznych użyj taśmy elektrycznej (taśma malarska).

image

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question