• Panel Ścienny Grzewczy Na Podczerwień UDEN-S UDEN-500D 500 W Z WTYCZKĄ

The Symbol : PN31
No goods
1029.00
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Kurier (Pobranie) 22
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Panel ścienny UDEN-500D - klasyczny model w kolorze białym.image

Flagowy produkt UDEN-S cieszący się największą popularnością, ze względu na swoją uniwersalność.

Technologia wytwarzania paneli UDEN-S wykorzystuje przyjazną dla środowiska technologię malowania proszkowego, która zapewnia trwałość oraz wytrzymałość na wysokie temperatury.

Aukcja dotyczy Panelu Ściennego Z WTYCZKĄ.

 

Moc - 500 W

Rozmiar:

szerokość: 975 mm

wysokość: 350 mm

głębokość: 35 mm

 

Grzejniki UDEN-S - harmonia stylu, ciepła i komfortu.

Jak widzą Państwo nowoczesny system grzewczy? Z pewnością powinien być wygodny i niedrogi, ekonomiczny w pracy, niezawodny a przy tym stylowy i elegancki. Wszystkie te cechy idealnie łączą się w energooszczędnych grzejnikach UDEN-S.

Pamiętaj, że prawdopodobnie już je gdzieś widziałeś. Mogłeś je widzieć w domu u bliskich przyjaciół, w przedszkolu lub szkole Twojego dziecka, a może na ścianach Twojej ulubionej kawiarni. Już od 10 lat dajemy ciepło i

piękno setkom tysięcy naszych klientów na całej Ukrainie. Nasze panele ogrzewają mieszkania i domy prywatne, obiekty sfery społecznej i nieruchomości komercyjne.

W tym czasie modele ścienne i sufitowe, ciepły cokół i grzejniki dekoracyjne miały czas na gorącą miłość nie tylko na Ukrainie.image

Podbiły również serca mieszkańców Niemiec, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Estonii, Polski, Bułgarii, Łotwy i Białorusi.

Sprzęt UDEN-S przełamuje szablonowe wyobrażenie o tym, co powinno być ogrzewane i otwiera nieograniczoną przestrzeń na realizację najbardziej śmiałych pomysłów. Wciel je w życie wraz z designerskimi grzejnikami - tym ekskluzywnym, który stanie się stylowym i niezastąpionym elementem każdego wnętrza, czy to małego miejskiego mieszkania, solidnego biura czy szacownej restauracji.

Twórzmy razem ciepło i przytulność - z nami jest ciepło i pięknie!

 

Jak działają grzejniki UDEN-S:

Podstawą działania urządzeń UDEN-S jest zasada bezpośredniego ogrzewania pomieszczenia (bez kotłów, kotłowni, rur, pomp i zwykłego czynnika chłodzącego). Miękkie promienie ciepła, padając na powierzchnię ścian, podłóg, różnych przedmiotów, stopniowo je ogrzewają.

Na skutek wzajemnej wymiany ciepła między ogrzanymi przedmiotami, ogrzewa się powietrze. W takich warunkach czujemy się znacznie bardziej komfortowo niż przy ogrzewaniu konwekcyjnym, a w opłatach oszczędzamy nawet do 60%!

 

Łatwość w zarządzaniu systemem grzewczym:

Panele grzewcze UDEN-S sterowane są termostatami (termostaty), które reagują na temperaturę powietrza w pomieszczeniu. W każdym pomieszczeniu zainstalowany jest jeden termostat, który steruje pracą umieszczonych w nim urządzeń grzewczych (może to być zarówno jeden panel, jak i kilka).

 

Termostat zapewnia:

  • Ustawienie indywidualnej temperatury w każdym pomieszczeniu
  • Znaczne oszczędności energii  system grzewczy jest automatycznie włączany i wyłączany, nie wydając dodatkowych kilowatów (przy prawidłowych obliczeniach średni czas pracy systemu nie przekracza 5-7 godzin dziennie w sezonie grzewczym)image
  • Utrzymanie minimalnej temperatury przy długotrwałej nieobecności osób w pomieszczeniu (funkcja przeciw zamarzaniu) - bardzo wygodne w przypadku domów podmiejskich, domków letniskowych lub w czasie wakacji, podróży służbowych, ponieważ obniżenie temperatury o 1°C prowadzi do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej o 5-7%.
  • Redystrybucja mocy grzejników - system grzewczy w całym domu będzie działał kaskadowo, Ale nie jednocześnie, co zmniejszy obciążenie sieci
  • Automatyzacja całego systemu grzewczego lub poszczególnych grzejników - oszczędzasz swój czas lub pieniądze personelu

 

Panel ścienny grzewczy to energooszczędny grzejnik z akumulatorem ciepła i metalową powierzchnią.

Zainstalowana na ścianie, bezpośrednio ją ogrzewa. Ciepłe powietrze "przykleja się" do ścian i powoli unosi się wzdłuż nich, tworząc zasłonę termiczną, która nie pozwala zimnu przedostać się do pomieszczenia. Ogrzane ściany pozbywają się nadmiaru wilgoci, mniej ciepła wydają na zewnątrz i same zaczynają promieniować ciepłem. W ten sposób eliminuje się problem zimnych wilgotnych ścian, narożników, kondensacji pary wodnej oraz powstawania grzybów i pleśni.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Shop closed

Store temporarily unavailable