• Panel Ścienny Grzewczy Na Podczerwień UDEN-S UDEN-250 250 W BEZ WTYCZKI

The Symbol : PN1
587.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 12
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Kurier (Pobranie) 22
Kurier 35
The Availability Of 100 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 608069511

Leave your phone

Panel ścienny UDEN-250 - klasyczny model w kolorze białym.image

Flagowy produkt UDEN-S cieszący się największą popularnością, ze względu na swoją uniwersalność.

Technologia wytwarzania paneli UDEN-S wykorzystuje przyjazną dla środowiska technologię malowania proszkowego, która zapewnia trwałość oraz wytrzymałość na wysokie temperatury.

Aukcja dotyczy Panelu Ściennego BEZ WTYCZKI.

 

Rozmiar:

szerokość: 975 mm

wysokość: 130 mm

głębokość: 35 mm

 

Grzejniki UDEN-S - harmonia stylu, ciepła i komfortu.

Jak widzą Państwo nowoczesny system grzewczy? Z pewnością powinien być wygodny i niedrogi, ekonomiczny w pracy, niezawodny a przy tym stylowy i elegancki. Wszystkie te cechy idealnie łączą się w energooszczędnych grzejnikach UDEN-S.

Pamiętaj, że prawdopodobnie już je gdzieś widziałeś. Mogłeś je widzieć w domu u bliskich przyjaciół, w przedszkolu lub szkole Twojego dziecka, a może na ścianach Twojej ulubionej kawiarni. Już od 10 lat dajemy ciepło i

piękno setkom tysięcy naszych klientów na całej Ukrainie. Nasze panele ogrzewają mieszkania i domy prywatne, obiekty sfery społecznej i nieruchomości komercyjne.

W tym czasie modele ścienne i sufitowe, ciepły cokół i grzejniki dekoracyjne miały czas na gorącą miłość nie tylko na Ukrainie.image

Podbiły również serca mieszkańców Niemiec, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Estonii, Polski, Bułgarii, Łotwy i Białorusi.

Sprzęt UDEN-S przełamuje szablonowe wyobrażenie o tym, co powinno być ogrzewane i otwiera nieograniczoną przestrzeń na realizację najbardziej śmiałych pomysłów. Wciel je w życie wraz z designerskimi grzejnikami - tym ekskluzywnym, który stanie się stylowym i niezastąpionym elementem każdego wnętrza, czy to małego miejskiego mieszkania, solidnego biura czy szacownej restauracji.

Twórzmy razem ciepło i przytulność - z nami jest ciepło i pięknie!

 

Jak działają grzejniki UDEN-S:

Podstawą działania urządzeń UDEN-S jest zasada bezpośredniego ogrzewania pomieszczenia (bez kotłów, kotłowni, rur, pomp i zwykłego czynnika chłodzącego). Miękkie promienie ciepła, padając na powierzchnię ścian, podłóg, różnych przedmiotów, stopniowo je ogrzewają.

Na skutek wzajemnej wymiany ciepła między ogrzanymi przedmiotami, ogrzewa się powietrze. W takich warunkach czujemy się znacznie bardziej komfortowo niż przy ogrzewaniu konwekcyjnym, a w opłatach oszczędzamy nawet do 60%!

 

Łatwość w zarządzaniu systemem grzewczym:

Panele grzewcze UDEN-S sterowane są termostatami (termostaty), które reagują na temperaturę powietrza w pomieszczeniu. W każdym pomieszczeniu zainstalowany jest jeden termostat, który steruje pracą umieszczonych w nim urządzeń grzewczych (może to być zarówno jeden panel, jak i kilka).

 

Termostat zapewnia:

  • Ustawienie indywidualnej temperatury w każdym pomieszczeniu
  • Znaczne oszczędności energii  system grzewczy jest automatycznie włączany i wyłączany, nie wydając dodatkowych kilowatów (przy prawidłowych obliczeniach średni czas pracy systemu nie przekracza 5-7 godzin dziennie w sezonie grzewczym)image
  • Utrzymanie minimalnej temperatury przy długotrwałej nieobecności osób w pomieszczeniu (funkcja przeciw zamarzaniu) - bardzo wygodne w przypadku domów podmiejskich, domków letniskowych lub w czasie wakacji, podróży służbowych, ponieważ obniżenie temperatury o 1°C prowadzi do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej o 5-7%.
  • Redystrybucja mocy grzejników - system grzewczy w całym domu będzie działał kaskadowo, Ale nie jednocześnie, co zmniejszy obciążenie sieci
  • Automatyzacja całego systemu grzewczego lub poszczególnych grzejników - oszczędzasz swój czas lub pieniądze personelu

 

Panel ścienny grzewczy to energooszczędny grzejnik z akumulatorem ciepła i metalową powierzchnią.

Zainstalowana na ścianie, bezpośrednio ją ogrzewa. Ciepłe powietrze "przykleja się" do ścian i powoli unosi się wzdłuż nich, tworząc zasłonę termiczną, która nie pozwala zimnu przedostać się do pomieszczenia. Ogrzane ściany pozbywają się nadmiaru wilgoci, mniej ciepła wydają na zewnątrz i same zaczynają promieniować ciepłem. W ten sposób eliminuje się problem zimnych wilgotnych ścian, narożników, kondensacji pary wodnej oraz powstawania grzybów i pleśni.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question